Ági, aki keményebb a vasnál!

• Alexa

Alexával három hete kezdtük a közös munkát. Nagyon jó úton halad!

• Andrea

Andrea néhány éve edz önállóan. Fél éves közös munkával felkészült élete első bikini modell versenyére, ahol a középmezőnyben sikerült végeznie.

• Anita

Kishonti Anita Ausztriai Kupa győztes. Fél év közös versenyfelkészülés után diadalmmaskodott!

• Attila

Attila, aki átlagos testalkattal rendelkezett, 10hónap közös munkaval, nemzetközi bajnoki második helyezetté érett.

• Bernadett

Berni kitűnő adottságokkal rendelkezik. Szárnyait bontogatja ebben a sportágban. Van ideje, hiszen ő egy 17 éves tehetség.

• Gyula

A legújabb Spártai tanítványom.

• Imre

Az utánpótlás. A tizenhat éves fiú, aki tovább viszi sportágunkat! Rá is büszkék lehetünk!

• Judit

Rúdtánc Világ Bajnokságon negyedik helyen végzett. Az erőnléti edzéseket tartom számára.

• Kitty

A csapatot bikini modell kategóriában erősítette. Öt hónapos közös munka eredményeként a középmezőnyben végzett. Ez még az első lépés a 17 éves lánynak.

• Krisz

Öt hónap alatt 47 kg-ot dolgoztunk le.

• Laci

Laci fél éves együttműködésünk után indult élete első versenyszezonjában, men's physique kategóriában.